Cyberponiedziałkowa wyprzedaż!

50% zniżki na wszystkie subskrypcje!

Wybierz język
Kobieta szybko uczy się języka dzięki uTalk, najlepszej aplikacji do nauki języków.
Aplikacja językowa uTalk używana do nauki słownictwa.

Dla kogo to jest?

uTalk jest dla każdego, kto chce nauczyć się kluczowych słów i zwrotów w innym języku. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących, którzy zaczynają naukę obcego języka i osób średniozaawansowanych, które chcą wypełnić luki w swoim słownictwie i wymowie.

Co więcej, nie musisz mówić w języku angielskim, aby korzystać z uTalk - aplikacja działa w ponad 100 językach. Jeżeli mówisz po hiszpańsku i chcesz się nauczyć suahili lub też francuskiego z języka filipińskiego możesz to zrobić z uTalk - istnieje ponad 20 000 kombinacji do nauki języków.

Co znajduje się w aplikacji?

uTalk jest wypełniony użytecznymi, codziennymi słowami i frazami podzielonymi na tematy. Każdy temat zajmuje około dwóch do trzech godzin, ale możesz zanurzyć się na pięć minut lub więcej naraz. Ucz się, kiedy chcesz, we własnym tempie. A dzięki 60+ tematów jest to łącznie do 180 godzin nauki w każdym języku.

Ponieważ każde słowo jest wyrażane zarówno przez męskich, jak i żeńskich rodzimych użytkowników języka, uczysz się również prawdziwej wymowy. Nagraj siebie, naśladując ich mowę, a następnie ćwicz, aż będziesz zadowolony ze swojej wymowy.

Aplikacja językowa uTalk na telefon, tablet i komputer używana do nauki słownictwa.
Aplikacja językowa na tablet uTalk używana do nauki słów kluczowych i fraz.

Jak to działa?

Wybierz słowa, których potrzebujesz i naucz się ich, kiedy chcesz. Zwróć uwagę na sekcję „Praktyka”, która używa native speakerów do wymawiania słów - ale pokazuje je napisane zarówno w nowym języku, jak i w języku ojczystym.

Pięć coraz bardziej wymagających gier pomoże Ci przetestować swoje postępy, a Twoja pamięć poprawi się za każdym razem, gdy będziesz testowany. Podtrzymuj motywację, obserwując swój rosnący wynik. Aby uzyskać wszystkie punkty, musisz zacząć myśleć w nowym języku.

Czy mamy obsesję na punkcie języków?

Odpowiedź brzmi tak! Ponad 1000 native speakerów odwiedziło nasze studio w ciągu ostatnich 15 lat, aby nagrać ponad 150 języków, a więcej języków jest dodawanych cały czas. Języki głównego nurtu, mniejszościowe lub zagrożone - kochamy je wszystkie. Nagrywaliśmy także na pustyni i na Syberii zimą. Jeśli będziemy musieli pójść o krok dalej, zrobimy to.

Nie mamy Twojego języka? Skontaktuj się z nami pod adresem hello@utalk.com, zwłaszcza jeśli znasz native speakerów. Zawsze szukamy osób do reprezentowania swoich społeczności i języków w naszej aplikacji.

Aplikacja mobilna uTalk służy do nauki słownictwa w innym języku.