Szybko naucz się języka!

140+ języków

Wybierz język
Woman learning to speak a language fast with the uTalk, the best language learning app.
The uTalk language app being used to learn vocabulary.

Dla kogo to jest?

uTalk jest dla każdego, kto chce nauczyć się kluczowych słów i zwrotów w innym języku. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących, którzy zaczynają naukę obcego języka i osób średniozaawansowanych, które chcą wypełnić luki w swoim słownictwie i wymowie.

Co więcej, nie musisz mówić w języku angielskim, aby korzystać z uTalk - aplikacja działa w ponad 100 językach. Jeżeli mówisz po hiszpańsku i chcesz się nauczyć suahili lub też francuskiego z języka filipińskiego możesz to zrobić z uTalk - istnieje ponad 20 000 kombinacji do nauki języków.

Co znajduje się w aplikacji?

uTalk jest wypełniony użytecznymi, codziennymi słowami i frazami podzielonymi na tematy. Każdy temat zajmuje około dwóch do trzech godzin, ale możesz zanurzyć się na pięć minut lub więcej naraz. Ucz się, kiedy chcesz, we własnym tempie. A dzięki 60+ tematów jest to łącznie do 180 godzin nauki w każdym języku.

Ponieważ każde słowo jest wyrażane zarówno przez męskich, jak i żeńskich rodzimych użytkowników języka, uczysz się również prawdziwej wymowy. Nagraj siebie, naśladując ich mowę, a następnie ćwicz, aż będziesz zadowolony ze swojej wymowy.

The uTalk phone, tablet and PC language app being used to learn vocabulary.
The uTalk tablet language app being used to learn key words and phrases.

Jak to działa?

Wybierz słowa, których potrzebujesz i naucz się ich, kiedy chcesz. Zwróć uwagę na sekcję „Praktyka”, która używa native speakerów do wymawiania słów - ale pokazuje je napisane zarówno w nowym języku, jak i w języku ojczystym.

Pięć coraz bardziej wymagających gier pomoże Ci przetestować swoje postępy, a Twoja pamięć poprawi się za każdym razem, gdy będziesz testowany. Podtrzymuj motywację, obserwując swój rosnący wynik. Aby uzyskać wszystkie punkty, musisz zacząć myśleć w nowym języku.

Czy mamy obsesję na punkcie języków?

Odpowiedź brzmi tak! Ponad 1000 native speakerów odwiedziło nasze studio w ciągu ostatnich 15 lat, aby nagrać ponad 140 języków, a więcej języków jest dodawanych cały czas. Języki głównego nurtu, mniejszościowe lub zagrożone - kochamy je wszystkie. Nagrywaliśmy także na pustyni i na Syberii zimą. Jeśli będziemy musieli pójść o krok dalej, zrobimy to.

Nie mamy Twojego języka? Skontaktuj się z nami pod adresem hello@utalk.com, zwłaszcza jeśli znasz native speakerów. Zawsze szukamy osób do reprezentowania swoich społeczności i języków w naszej aplikacji.

The uTalk phone language app used to learn vocabulary in a different language.